Hannover Messe Digital Edition 2021

Czytaj więcej

Trwają najważniejsze targi technologiczne na świecie – Hannover Messe. Ze względów bezpieczeństwa odbywają się one w formie on-line. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Wydarzenie skoncentrowane jest wokół spotkań międzynarodowej społeczności, wymiany wiedzy, kontaktów i rozmów, które – miejmy nadzieję – przyniosą wiele dobrego w kwestii transformacji przemysłowej. Na głównej scenie każdego dnia odbywają się panele dyskusyjne i wystąpienia dotyczące między innymi handlu międzynarodowego, neutralności klimatycznej oraz innowacji.

W ramach targów przez cały tydzień nasz sprzedażowy team spotyka się z firmami z różnych branż, prezentując możliwości, jakie daje współpraca z nami, oraz rozmawiając o aktualnej sytuacji na rynku IT. Co prawda jest to nasz debiut na targach on-line, ale z relacji naszych koleżanek wiemy, że atmosfera jest bardzo inspirująca.

Na uwagę zasługuje też cała organizacja targów. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkim przedsięwzięciem jest przygotowanie takiego wydarzenia – szczególnie, gdy odbywa się ono na innych niż dotychczas zasadach. Udostępniona platforma targowa bardzo pomaga w docieraniu do potencjalnych partnerów poprzez kategoryzację obszarów działania, co zdecydowanie ułatwia kontakt.

Bardzo nas cieszy, że pomimo trudności, wciąż organizowane są tego typu wydarzenia. Nasz dwuosobowy zespół ma grafik wypełniony po brzegi, co cieszy nas podwójnie, bo z pewnością wszystko, co wydarzy się w tym tygodniu, da nam przestrzeń do nawiązania współpracy i utrzymania relacji z innymi firmami.

This post is also available in: English (Angielski)