O nas

W SOFTIQ realizujemy nasze pasje związane z nowymi technologiami. Łączymy doświadczenie, wiedzę i energię w działaniu. Podczas tworzenia projektów stawiamy na współpracę, a swoje działania koncentrujemy na kliencie.

Dysponujemy rozległymi kompetencjami, co pozwala nam oferować szeroki zakres usług informatycznych, sprawiając, że nowe technologie niosą realną pomoc zarówno w biznesie, jak i w wielu sferach życia codziennego.

Czytaj więcej

Nasze główne obszary działania to:

Produkcja oprogramowania

Usługi analityczno-projektowe

Wdrożenia i integracja

Outsourcing zespołów IT

Zarządzanie projektami

Szkolenia i doradztwo informatyczne

Dostarczamy najlepsze rozwiązania informatyczne dla:

B2B

ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

BANKOWOŚCI

SŁUŻBY ZDROWIA

SOFTIQ w liczbach

8
lat na rynku
230+
zatrudnionych (1/3 kobiet)
5000+
godzin przeprowadzonych szkoleń
100%
zadowolonych klientów
Euvic paper

Należymy do Grupy Technologicznej Euvic,

która stanowi największą federację spółek informatycznych w Europie Środkowej. Jej powstanie dowiodło, że przedsiębiorcy potrafią się wspierać i osiągać kompromisy w imię budowy wspólnych interesów. Obecnie Grupa Euvic dysponuje zespołem ponad 1500 inżynierów działających na terenie całej Polski, w Wiedniu, Leverkusen, Londynie i New Jersey, a jej Klienci to ponad 900 przedstawicieli wszystkich dziedzin gospodarki krajowej i zagranicznej.

Grupa Euvic konsekwentnie rośnie w siłę i przyczynia się do wewnętrznego rozwoju i ekspansji rynkowej każdej z przynależnych do niej spółek. Więcej informacji na www.euvic.pl.