Dzień Kobiet

Czytaj więcej

Jako że 8 marca w tym roku wypadł w niedzielę, w SOFTIQ świętowanie zostało przełożone na poniedziałek. Znamy naszych kolegów na tyle, by móc spodziewać się jakiejś niespodzianki. Nigdy o nas nie zapominają. Dlatego kiedy tylko otrzymałyśmy zaproszenie do kuchni, wiedziałyśmy, co się święci. A jednak oni zawsze potrafią nas czymś zaskoczyć.

Pięknie rozłożone pudełka wraz z naszymi imionami i nazwiskami podkręciły naszą ciekawość. Spodziewałyśmy się kwiatów (i oczywiście były). Jednak te zaskakujące, kolorowe paczki naprawdę były intrygujące! Szczególnie, że nie było żadnych przecieków i nikt nie wiedział, co tym razem wymyślili nasi panowie. Najchętniej odpakowałybyśmy je od razu, wiadomo. Ale przecież trzeba było poczekać.

I trzeba przyznać, że cierpliwość popłaca. Co prawda wiemy, że bez nas nasi koledzy nigdy by sobie nie poradzili, ale miło jest usłyszeć o tym raz do roku 🙂 Ten moment, choć krótki, zawsze jest wzruszający i przypomina nam, że wspólnie stanowimy najfajniejszy zespół na świecie. A prezenty? Żadna z nas nie spodziewała się tego, co znalazło się w magicznym pudełeczku…

This post is also available in: English (Angielski)