Nasz zespół

Swoją działalność rozpoczynaliśmy w 2015 roku. Po zaledwie kilku latach cieszymy się prawie setką pracowników, którzy zostali podzieleni na wyspecjalizowane zespoły. Każdy z nich odpowiada za pewien obszar działania w ramach prowadzonych przez nas projektów. Mimo podziału organizacyjnego, wciąż działamy razem, konsultując wiele kwestii i korzystając z własnych doświadczeń. Wspólnie czujemy się jeszcze silniejsi.

 

Czytaj więcej

ZARZĄD

To oni stoją na straży całego naszego biznesu i decydują o strategii firmy. Są nie tylko świetnymi menadżerami, ale przede wszystkim fachowcami w IT, co przekłada się na bardzo dobre relacje z pracownikami – rozumieją naszą pracę i dbają o to, byśmy mogli rozwijać swoje kwalifikacje.

„Stworzyliśmy świetny team. Praca z tymi ludźmi to ogromna przyjemność”.

Piotr Żurawlow

Prezes

„Działamy nieszablonowo, bo często widzimy różne rozwiązania dla tych samych problemów - to stanowi o naszej sile".

Andrzej Plachta

Wiceprezes

ZESPÓŁ ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

Grupa energicznych ludzi, dla których kontakt z klientem to codzienność. Project managerowie koordynują współpracę między klientem a zespołami produkcyjnymi. Są na przysłowiowej linii strzału, choć rzadko zdarza się, żeby ktoś do nich strzelał. Pewnie dlatego, że ich wiedza i doświadczenie przekładają się na świetną współpracę. Z kolei handlowcy odpowiadają za przygotowanie oferty, negocjacje handlowe i dopinanie wszystkich tematów na ostatni guzik. To grono najlepszych z najlepszych.

„Każdy nowy klient jest dla nas cenny i dbamy o to, by każde spotkanie z nami było początkiem współpracy. Ta praca to duże wyzwanie. Cieszę się, że pracuję z najlepszymi”.

Marcin

Dyrektor biura zarządzania projektami

ZESPÓŁ OPERACYJNY

Zdecydowanie najbardziej żeński zespół w naszej firmie. Działa w ścisłej współpracy z zarządem, który powierzył mu pieczę nad wieloma kluczowymi dla firmy działami. To tutaj przygotowywana jest wszelka dokumentacja związana z projektami, przetargami oraz szkoleniami. Dziewczyny czuwają nad kwestiami związanymi z HR od momentu rekrutacji przez zatrudnienie pracownika po wprowadzenie go do zespołu. W ich gestii znajduje się też marketing, który obejmuje zarówno publikowanie treści w mediach społecznościowych, jak i organizację wszelkiego rodzaju imprez firmowych i konferencji.

„Wielokrotnie przekonałam się, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Częsta burza mózgów zawsze kończy się znalezieniem najlepszego rozwiązania”.

Teresa

Dyrektor operacyjny

ANALITYCY I PROJEKTANCI

To wielkie umysły, które starają się „wejść w skórę” klienta i jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby. Bez ich wiedzy i umiejętności trudno byłoby nam stworzyć odpowiedni produkt, dlatego ich rzetelność i przywiązywanie wagi do tego, co mówi klient, jest dla nas kluczowe przed rozpoczęciem etapu produkcyjnego. Analitycy tworzą koncepcje funkcjonalne i biznesowe. Projektanci projektują systemy informatycznych i nadzorują proces ich wdrażania, a także zapewniają ich zgodność z założeniami.

„Bywa trudno. Jesteśmy wobec siebie bardzo wymagający. Ale gdy widzimy efekty naszej pracy, wiemy, że było warto”.

Anna

Główny analityk

ZESPÓŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO

Testerzy, wdrożeniowcy i konsultanci helpdesk to silna grupa "wszystkowiedzących". Pierwsi weryfikują, czy proponowane przez nas rozwiązania nie posiadają żadnych wad. Gdy wszystko jest ok, na front idzie załoga wdrożeniowców. Są kopalnią wiedzy na temat funkcjonowania naszych rozwiązań, a jednocześnie pierwszym źródłem informacji na temat opinii o wdrażanych produktach. Konsultanci help-desk to ci, na których ciąży rozwiązywanie problemów naszych klientów. Na ich wsparcie mogą liczyć wszyscy, którzy potrzebują pomocy w zakresie obsługi oferowanych przez nas rozwiązań.

„Klient oczekuje ode mnie pomocy. Nie wyobrażam sobie, żebym nie potrafił mu jej udzielić”.

Przemek

Kierownik zespołu wsparcia technicznego

ZESPÓŁ PROGRAMISTÓW I ADMINISTRATORÓW

O nich często toczy się najtrudniejsza walka. Dysponujemy świetnym zespołem, skupiającym kilkudziesięciu programistów z kluczowymi kompetencjami do realizacji projektów IT, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją. Wielokrotnie przekonaliśmy się o tym, że panująca wśród nich atmosfera oraz warunki pracy przekładają się na ich zaangażowanie w projekt. Dzięki nim nasze produkty wyglądają estetycznie i są funkcjonalne.

„Często otrzymuję propozycje zmiany firmy. Ale tu jest mi dobrze. Po prostu”.

Łukasz

Kierownik zespołu

Certyfikaty