Dwa tygodnie za nami

Czytaj więcej

Minęły dwa tygodnie od momentu, w którym wszyscy pracownicy Softiqa zostali w domu. Troska o nasze zdrowie wygrała i z dnia na dzień przenieśliśmy nasze biura do domów. W piątek mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się wszyscy na telekonferencji podsumowującej ten przedziwny czas i poza tym, że dobrze było zapoznać się z aktualną sytuacją firmy z punktu widzenia Zarządu, to chyba największą radość dała możliwość spotkania się w tak szerokim gronie.

A czego dowiedzieliśmy się od Zarządu? W obecnej sytuacji „dobra informacja” nabiera zupełnie innego wymiaru. Jesteśmy zdrowi i pracujemy – aktualnie to najlepsze wiadomości, jakich można się spodziewać. Bardzo szybko wdrożone w Softiqu zarządzanie kryzysowe przyniosło dużo nowych doświadczeń i okazało się być podstawą tego, że wciąż realizujemy projekty i utrzymujemy poziom zatrudnienia. Wiemy, że nie we wszystkich firmach się to udało, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że nasze jutro przybiera wiosenne odcienie. To nie znaczy, że nie musimy o to wszystko dbać, dlatego postępujemy zgodnie z wytyczoną strategią i dajemy z siebie 100 %.

Mamy nadzieję, że wszystko niebawem się skończy i będziemy mogli wrócić do naszego biura, spotkać się „face to face” ze sobą oraz naszymi klientami. Chyba nikt nie spodziewał się, że można aż tak tęsknić za bezpośrednim kontaktem z drugim człowiekiem.

Życzymy Wam zdrowia i cierpliwości. Wszystko kiedyś się kończy.

This post is also available in: English (Angielski)