Wakacyjny Ekspert – mamy się czym pochwalić!

Autor

Magdalena Treuhahn
Czytaj więcej

Kolejne dobre wiadomości z Softiqa! 

W grudniu działo się wiele, a nawał pracy dawał się we znaki, ale efektem tego jest szereg sukcesów. Nadszedł czas, aby pochwalić się kolejnym osiągnięciem – projektem Wakacyjny Ekspert, który realizowany był dla Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT). Realizacja projektu trwała od marca do grudnia 2021 roku. 

Aplikacje Wakacyjny Ekspert to kompleksowe wsparcie dla agentów turystycznych, pozwalające na łatwiejszą obsługę wakacyjnych wyjazdów ich klientów. W ramach projektu Wakacyjny Ekspert stworzyliśmy przede wszystkim dwie aplikacje, które powstały dzięki naszym specjalistom: 

– aplikacja webowa przeznaczona dla agentów turystycznych, umożliwiająca zarządzanie procesami związanymi na przykład z obsługą rezerwacji, płatności czy transportu;

– aplikacja mobilna przeznaczona dla klientów, pozwalająca na bieżąco śledzić najważniejsze informacje dotyczące zaplanowanych wyjazdów wakacyjnych. 

Dzięki temu, że oferujemy szeroki zakres usług, możemy wykonywać projekty, które wymagają od nas wiedzy na temat różnych rozwiązań. Cieszymy się, że takie wyzwania to dla nas codzienność, a jednak każdy nowy projekt nas rozwija.  

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników oraz ich profesjonalizmowi podpisaliśmy także kolejną umowę ramową na utrzymanie aplikacji oraz ich rozwój. To potwierdza, że klienci nam ufają. Sam projekt był prowadzony zgodnie z metodyką Agile, a zespół naszych ekspertów pracował na tablicach kanbanowych z wykorzystaniem aplikacji Trello. 

Więcej informacji o stworzonych przez nas aplikacjach można znaleźć na stronie: https://wakacyjnyekspert.pl/

This post is also available in: English (Angielski)