Szlachetna Paczka 2020

Autor

Anna Makieła-Zoń
Czytaj więcej

2020 rok jest chyba najbardziej szalonym rokiem w działalności SOFTIQ. Wiele się zmieniło, trzeba było dostosować się do nowej rzeczywistości, odnaleźć sposób na to, by wszystko dobrze funkcjonowało.

Nie zmieniło się jedno – chęć pomocy. Dlatego jak co roku z ogromnym entuzjazmem zaangażowaliśmy się w akcję „Szlachetna Paczka”. Gdybyście widzieli, co się u nas działo! Nasze komunikatory prawie oszalały! Wszyscy zaczęli przerzucać się pomysłami, w jaki sposób najlepiej wszystko zorganizować, zdrowo ścigali się w rezerwacji zakupów, hojnie wspierali finansowo.

Nasze początkowe obawy co do tego, że aktualna sytuacja może przeszkodzić w skompletowaniu wszystkich potrzebnych rzeczy, zostały rozwiane w ciągu kilku dni. Nowa lodówka? Nie ma sprawy. Kuchenka? Ok, trzeba tylko znaleźć odpowiednią. Jedzenie? Jesteśmy mistrzami i mistrzyniami zakupów! A może jakaś dodatkowa niespodzianka? Pewnie!

I na koniec – kto to wszystko spakuje? Wtedy pojawili się oni – Magda, Ola, Natalia, Damian, Łukasz i Magda. Nasz „dream team”, który zadbał, by wszystko trafiło tam, gdzie trzeba.

Tak więc kolejny raz możemy ogłosić sukces całego zespołu. Jest on tym przyjemniejszy, że okraszony dobrem, chęcią dzielenia się i naprawdę dużym zaangażowaniem w pomoc tym, którzy jej potrzebują. Pomaganie jest fajne.

This post is also available in: English (Angielski)