Konferencja Państwo 2.0

Czytaj więcej

28 lutego 2019 roku odbyła się konferencja Computerworld Państwo 2.0. Po raz dziewiąty w Warszawie spotkali się przedstawiciele różnych firm i instytucji, odpowiedzialni za podejmowanie najważniejszych decyzji podczas realizacji projektów IT na szczeblu centralnym. Taka impreza jest doskonałą okazją do spotkań i rozmów w gronie fachowców, którzy mają realny wpływ na rozwój cyfrowych usług publicznych, co jest ogromnym wyzwaniem dla Polski. Konferencja trwała dwa dni, które wypełnione zostały ciekawymi prelekcjami na temat priorytetów cyfrowych administracji centralnej, statusu prac nad najważniejszymi rządowymi projektami IT, a także wystąpieniami dotyczącymi technologicznych zagadnień, które nabierają coraz większego znaczenia dla rozwoju cyfrowego państwa.

Z uwagi na istotę poruszanych podczas konferencji problemów wśród prelegentów nie mogło zabraknąć przedstawicieli firmy SOFTIQ. Wiedzieliśmy, że nikt nie zaprezentuje naszej firmy tak dobrze, jak członkowie zarządu, dlatego 28 lutego w Centrum Konferencyjnym POLIN prezes Piotr Żurawlow wziął udział w debacie na temat innowacji w sektorze publicznym, a wiceprezes Andrzej Plachta opowiedział o jednym z naszych projektów – Platformie Elektronicznego Fakturowania. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: www.pefexpert.pl.

Bardzo cieszymy się ze wszystkich rozmów, które udało nam się przeprowadzić podczas konferencji – zarówno tych oficjalnych, jak i kuluarowych. Szczególnie budujące są wszystkie miłe słowa, które usłyszeliśmy pod adresem naszej firmy, jako rzetelnego dostawcy rozwiązań informatycznych, wspierających pracę przedsiębiorstw i administracji publicznej w Polsce.

This post is also available in: English (Angielski)