5 lat SOFTIQ

Autor

Anna Makieła-Zoń
Czytaj więcej

Pisaliśmy już o tym, jak radzimy sobie podczas kwarantanny. Informowaliśmy o naszych kolejnych sukcesach i zapraszaliśmy Was do naszych domów, by pokazać, jak pracujemy zdalnie. Przez cały ten czas nie wspomnieliśmy o jednej ważnej dla nas sprawie, bo nie wiedzieliśmy, jak długo potrwa izolacja. Dziś wiemy, że w maju raczej nie wrócimy do firmy, a musicie wiedzieć, że tegoroczny maj ma dla nas ogromne znaczenie.

To miał być przede wszystkim bardzo huczny miesiąc, bo hucznie należy obchodzić 5-lecie istnienia firmy. Tak, pięć lat temu została powołana do życia firma pod nazwą Softiq sp. z o.o. To właśnie w tym najbardziej wiosennym czasie rozpoczęliśmy działalność i chyba nikt wtedy nie spodziewał się (choć na pewno na to właśnie liczono), że za parę lat będzie to tak prężnie działająca organizacja. Dziś Softiq tworzy prawie sto osób, a my ciągle się rozpędzamy.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy odpuścili możliwość świętowania 🙂 Oczywiście od dawna planowany wspólny weekend został przełożony na później, ale to nie oznacza, że będzie się mniej działo! Zespół Operacyjny, który zajmuje się organizacją tej niepowtarzalnej imprezy, na pewno o to zadba 😉 Jedno jest pewne – będzie się działo!

This post is also available in: English (Angielski)