O NAS

Jesteśmy grupą nieprzypadkowych ludzi, dla których praca jest czymś więcej niż zarabianiem pieniędzy. Uwielbiamy to, co robimy, a satysfakcja z realizacji naszych planów daje nam pozytywny impuls do realizacji kolejnych. 

Naszym najcenniejszym narzędziem pracy jest nasz umysł. Jakość naszego myślenia zależy od jakości naszego życia, dlatego wspieramy i wzmacniamy nasze ciało i umysł poprzez aktywność fizyczną, zainteresowania, zdrową dietę. W dążeniu do sukcesu kierujemy się prawem przyczyny i skutku, co w praktyce sprowadza się do zdania „ucz się i pracuj”. Jako członkowie zespołu dążymy do autoekspresji i osobistego spełnienia.

KREATYWNOŚĆ

Kreatywność i twórcze myślenie przyświeca każdemu naszemu działaniu. W definiowaniu problemów wykorzystujemy burzę mózgów. 
Patrzymy na zadania z różnej perspektywy, w sposób nieszablonowy i innowacyjny.  

SOLIDNOŚĆ

Uczciwość, sumienność, staranność, rzetelność - wszystkie te słowa można wyrazić jednym "solidność". Nie działamy bez przygotowania. Każdy etap projektu jest starannie dopracowany i zaplanowany. Nigdy nie pozwalamy sobie na przypadkowość i zaniedbanie. 

EFEKTYWNOŚĆ

Skuteczność i sprawność naszego zespołu świadczy o jego efektywności. Codzienną pracę zaczynamy od ustalenia listy zadań i priorytetów. Zarządzamy swoim czasem pracy w sposób efektywny, zaczynając od spraw najbardziej wymagających. 

SATYSFAKCJA

Jesteśmy zadowoleni z pracy, która daje nam satysfakcję i spełnienie. Życzymy sobie aby stosunek naszych klientów do efektów naszych prac był podobny. Dbamy aby końcowa ocena użytkownika była satysfakcjonująca zarówno dla niego jak i dla nas.

NASZA OFERTA

Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne zarówno dla średnich jak i dużych firm. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z jednostkami administracji publicznej na poziomie centralnym i samorządowym.

Wykorzystujemy szeroki wachlarz rozwiązań technologicznych i biznesowych. Usługi, które dostarczamy, są bezpieczne oraz najwyższej jakości i użyteczności.  

Dowiedz się więcej

Podpis cyfrowy

Oferujemy licencję na komponent umożliwiający składanie podpisów cyfrowych w formacie XAdES-BES Enveloped. Rozwiązanie wykonano w technologii Java Script i jest kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi przeglądarkami internetowymi.

Zarządzanie projektami

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi. Praktyczna wiedza o eliminowaniu ryzyka na etapie życia całego projektu pozwala nam efektywnie osiągać cele realizacyjne i biznesowe.

Usługi analityczno-projektowe

Jakość analizy i projektu technicznego jest często czynnikiem decydującym o powodzeniu projektu informatycznego. Przystępując do wykonania systemu informatycznego precyzyjnie definiujemy wymagania i dbamy o ich rzetelność i kompletność.

Outsourcing informatyczny

Oferujemy podwykonawstwo przy realizacji projektów IT zarówno w zakresie szeroko rozumianego „body leasing” (analiza, development, testy, wdrożenia, integracja oraz wsparcie) jak i przy realizacji kompleksowych usług IT.

Produkcja oprogramowania

Nasz zespół doświadczonych programistów realizuje projekty IT w oparciu o pomysły własne i klientów. Pomagamy w zdobyciu przewagi konkurencyjnej tworząc systemy dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Wdrożenia i integracja

Realizujemy projekty wdrożeniowe w oparciu o rozwiązania klasy Business Intelligence (BI) oraz cloud computing wiodących dostawców oprogramowania. Integrujemy procesy biznesowe w przedsiębiorstwach i jednostkach administracji publicznej.

WYBRANE PROJEKTY

Klienci i Partnerzy