Java Developer (mikroserwisy)

Poszukujemy Java Developera do projektu dla klienta z sektora usług bankowych. Celem projektu jest transfer danych z banków do partnerów zewnętrznych, przy użyciu platformy API, konteneryzacji, microserwisów (Kubernetes, Openshift).

Praca w trybie stacjonarnym w siedzibie klienta w Warszawie.

#zadania

  • projektowanie, budowanie, konfiguracja mikroserwisów oraz API
  • realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
  • automatyzacja narzędzi testowych dla wytworzonego oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania

#oczekiwania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języka Java/Kotlin
  • praktyczna znajomość zagadnień: Git/Gerrit, Jenkins, Docker, Kubernetes, OpenShift, Artifactory, Swagger, JSON, XML, RabbitMQ
  • doświadczenie w pracy z bazami danych (Oracle, Cassandra)
  • praktyczna znajomość systemu operacyjnego Windows, Linux
  • znajomość platform API management (np. Apigee, Broadcom API Gateway, Azure Application Gateway)
  • znajomość metodyk pracy zwinnej

#milewidziane

  •  doświadczenie w programowaniu w językach Python, C++

#oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole, przy rozwoju innowacyjnych usług Otwartej Bankowości
  • kontrakt B2B i długoterminowa współpraca
  • szkolenia i certyfikację,
  • benefity (opieka zdrowotna, oferta sportowa, imprezy integracyjne),
  • niepowtarzalną atmosferę w pracy