Pniemy się w rankingach!

Czytaj więcej

„Computerworld TOP200” uważany jest za najważniejszy i przede wszystkim najbardziej wiarygodny raport dotyczący branży teleinformatycznej w Polsce. Jego najnowsza edycja, podsumowująca 2017 rok, sprawiła nam ogromną niespodziankę. Wychodzimy z założenia, że każdy z nas pracuje zarówno na sukces swój, jak i firmy – śmiało możemy powiedzieć, że wspólnie osiągamy bardzo wiele.

Doskonałym odzwierciedleniem takiego stanu rzeczy jest ranking firm informatycznych o największym wzroście przychodów, w którym nasza firma uplasowała się na 42 miejscu, notując wzrost przychodów o 55,71 % w stosunku do roku 2016. Jednak to nie wszystko! Ciągły rozwój i nowe projekty powodują, że nasze grono stale się powiększa. W 2017 roku odnotowaliśmy spory wzrost liczby pracowników – do naszej ekipy dołączyło 20 kolegów i koleżanek. Cieszy nas również fakt, że coraz więcej przedsiębiorstw i instytucji ufa naszemu doświadczeniu. Świadczy o tym fakt, że w klasyfikacji największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora administracji publicznej i służb mundurowych plasowaliśmy się na 53 miejscu! To awans o dwa miejsca. Dla jednych to niewiele, a dla nas ta nominacja stanowi wyróżnienie i doskonale obrazują naszą konsekwencję w działaniu. Jeszcze większą satysfakcję daje nam 48. lokata w rankingu największych dostawców oprogramowania na zamówienie. 10 miejsc do góry? Kto by się nie cieszył!

Co dalej? Radość i duma nas nie opuszcza, ale nie spoczywamy na laurach. Z niecierpliwością czekamy na kolejny raport – biorąc pod uwagę projekty, które zrealizowaliśmy w poprzednim roku, jesteśmy pewni, że znowu będziemy mieli się czym pochwalić.

This post is also available in: English (Angielski)