Mamy to!

Autor

Anna Makieła-Zoń
Czytaj więcej

Tuż przed końcem 2020 roku możemy pochwalić się kolejnym sukcesem. Przyznajemy, że robimy to z kilkutygodniowym opóźnieniem, ale przeżywamy prawdziwie szalony czas, który jest dla nas wielkim wyzwaniem. Rzecz w tym, że realizujemy sporo projektów i tak wiele jeszcze chcemy zrealizować, że trudno znaleźć moment na skreślenie kilku słów. Ale już się poprawiamy i „donosimy”, co słychać w SOFTIQ.  A więc mamy to – kolejna umowa podpisana z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii została podpisana pod koniec listopada!

Nasze nowe wyzwanie to budowa i utrzymanie Książki Adresowej PEF wraz z Wyszukiwarką i Portalem PEF. Jest to jeden z celów realizowanych przez MRPiT w ramach projektu „E-Faktury specjalizowane – rozbudowa Platformy Elektronicznego Fakturowania”, a przecież nikt tak dobrze nie zna wspomnianej platformy jak my – w końcu byliśmy jednymi z tych, którzy ją tworzyli!

Wspomniana Książka Adresowa PEF pozwoli na utworzenie bazy podmiotów oraz umożliwi ich wyszukiwanie na podstawie konkretnych kryteriów, co zdecydowanie ułatwi m.in. szybsze odnajdywanie adresatów dokumentów oraz wyeliminuje błędy przy rejestracji lub wypełnianiu dokumentów. Z tej funkcjonalności będzie mógł skorzystać każdy użytkownik Platformy Elektronicznego Fakturowania.

Nowe projekty nakręcają nas do działania, o czym niejednokrotnie już wspominaliśmy, dlatego cieszymy się podwójnie, bo nowa umowa oznacza świetne zakończenie roku, a jednocześnie zapowiada udany początek kolejnego. A jeszcze tyle przed nami!

This post is also available in: English (Angielski)