Jest nas coraz więcej!

Autor

Anna Makieła-Zoń
Czytaj więcej

Kiedy kilka lat temu SOFTIQ rozpoczynał działalność, nikt chyba nie podejrzewał, że w krótkim czasie tyle osiągniemy, a liczba pracowników tak szybko zbliży się do setki. Pewnie w głowach prezesów widniała taka perspektywa, ale – patrząc z boku – można by sądzić, że to tylko mrzonki. Tymczasem okazało się, że to nie marzenia, a sukcesywnie realizowane plany. Najpierw pozyskali zamówienia, potem w coraz liczniejszym gronie je realizowali, a kiedy okazało się, że mała firma zaczyna być średnią (pod kątem zatrudnienia), zdecydowali się na powiększenie przestrzeni, przeprowadzając się do nowej siedzimy.

Dzięki ogromnej pracy włożonej w realizowane projekty możemy pochwalić się wieloma sukcesami, które nie tylko napędzają nas do działania, ale przekładają się na to, że przybywa nam klientów. Dlatego powiększamy naszą ekipę, szukając najlepszych specjalistów. W ciągu ostatnich paru miesięcy zatrudniliśmy wielu nowych pracowników i – uwierzcie – to wcale nie koniec!

Wiemy, jak ważna jest stabilizacja i doceniamy fakt, że praca w SOFTIQ nam ją zapewnia. Cieszymy się, witając nowych kolegów oraz nowe koleżanki i bardzo szanujemy fakt, że rzadko ich tracimy. Atmosfera, którą udało się stworzyć w firmie, powoduje, że mało kto chce od nas odchodzić – nic dziwnego, skoro można tutaj rozwinąć skrzydła i nauczyć się wielu nowych rzeczy. Konferencje, szkolenia – SOFTIQ każdemu daje możliwość uczestnictwa w takich imprezach, bo kierownictwo firmy doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i kompetencji zespołu.

Często mówi się, że nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. My wiemy. Najbliższy rok mamy wypełniony wyzwaniami, które stawiają przed nami klienci. To sprawia, że czujemy, że nasza praca ma sens – szczególnie, gdy obserwujemy jej wyniki. Fajnie jest powiedzieć, że nasza praca jest przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem.

This post is also available in: English (Angielski)