Co nowego w SOFTIQ?

Autor

Anna Makieła-Zoń
Czytaj więcej

Tym razem to nie jeden, a dwa sukcesy!

To już chyba tradycja, że w końcówce roku wszystko w SOFTIQ przyspiesza. Listopad, choć dla wielu melancholijny i często nieco ospały, u nas mija z prędkością rozpędzonego pendolino. Szczególnie wtedy, gdy podpisujemy nową umowę. A jak są to dwie umowy, to już w ogóle wydaje się, jakby pędził niczym TGV.

Tak więc u nas, mimo listopadowej słoty za oknami, temperatura niczym w sierpniu, bowiem właśnie zakończyliśmy formalności związane z rozszerzeniem naszej dotychczasowej współpracy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, czego efektem są dwa kontrakty.

Przedmiotem jednego z nich są usługi modyfikacji i rozwoju oraz przedłużenie okresu utrzymania systemu obsługi wsparcia finansowego, który jest „w naszych rękach” od ponad dwóch lat. Drugi to zupełnie nowa umowa, która zobowiązuje nas do profesjonalnego wsparcia PFRON w procesie testowania wytwarzanych produktów podczas realizacji projektu dotyczącego systemu iPFRON+. W ramach tej współpracy będziemy świadczyć usługi wykonywania testów oraz opracowywać odpowiednią dokumentację.

W realizację wszystkich powyższych zadań po stronie SOFTIQ zaangażowanych jest kilkanaście osób. Są to programiści wyspecjalizowani w technologiach takich jak (między innymi) Javascript, jQuery, framework Phalcon PHP oraz Bootstrap, analitycy, testerzy, Project Managerowie. Cały sztab ludzi, którzy dbają o powodzenie projektów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zdobywanie nowych klientów – nawiązywanie nowych współprac, poznawanie nowych obszarów i sposobów działania. Jednak dla nas równie ważne jest utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami, którzy są z nami od lat. Dwie podpisane umowy, o których mowa wyżej, to z jednej strony wygrane postępowanie, które zawsze jest dla nas wielkim sukcesem, a z drugiej dowód zaufania klienta, który rozszerza zakres współpracy. To daje nam poczucie stabilizacji, która w tej wciąż zmieniającej się rzeczywistości jest dla nas ważna.

This post is also available in: English (Angielski)